slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 45 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2003 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Luksusowy apartament do wynajmu na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament na wynajem całkowicie nowy i dotychczas nie był wynajmowany. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamenty do wynajęcia zaliczyć należy koniecznie funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący: przedpokój + łazienkę z wc + sypialnię + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne 300 zł/m-c).

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz wygody. O to pierwsze dbają: całodobowa ochrona, recepcja oraz monitoring. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca słonecznym balkonem, zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem oraz doskonałą lokalizacją w sercu miasta. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13517)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl