minimalistyczny styl wykończenia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Torreviej (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Torreviej). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 182 900 EUR (793 786 złotych). Powierzchnia 57,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 13 805 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku.

Doskonały klimat uchodzący za jeden z najzdrowszych na świecie, 3 000 słonecznych godzin w roku oraz średnia roczna temperatura na poziomie +20 st. C. to najciekawsze atuty lokalizacji tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W tym miejscu warto wspomnieć również o słynnym „Parque de las Naciones”. To imponujący rozmiarem i rozmachem park z licznymi atrakcjami. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnego kompleksu mieszkaniowego. W częściach wspólnych mieści się basen oraz przepiękne tereny zielone. Blisko morze. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja zakupienia miejsca garażowego za 10 000 EUR. Dla wszystkich natomiast przygotowano pomieszczenia gospodarcze w cenie 4 000 EUR.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + kuchnia. Duże wrażenie w luksusowym apartamencie na sprzedaż robi nowocześnie wyposażona kuchnia. W łazienkach rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio starannie wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Zajmujemy się również obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-105)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl