kameralny, elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 389 000 złotych. Powierzchnia 46,44 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 8 376 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 2 pokoje. III piętro w 5-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2010 roku. Ekspozycja okien w kierunku północny zachód.

Atrakcyjna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska i cieszącej się dużym zainteresowaniem klientów to kolejna, duża zaleta tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Blisko stąd do obwodnicy. Po sąsiedzku znajduje się kompletne zaplecze handlowo-usługowe, nowoczesna szkoła, przedszkole, place zabaw, korty tenisowe oraz boisko do piłki nożnej.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle przestronne, słoneczne i gustownie urządzone: salon + balkon + aneks kuchenny + strefa jadalniana + sypialnia + łazienka z wc + korytarz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z częściowym wyposażeniem i umeblowaniem. Pozostałe meble do uzgodnienia. Dla rodzin posiadających samochód przygotowano miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne), na które jest osobna księga wieczysta. W cenie natomiast pozostaje jedno naziemne miejsce przy budynku z możliwością blokady. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-283)

Kontakt:
e-mail: m.wodzynska@wgn.pl