slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Oferowany do sprzedaży luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na IV piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na sprzedaż przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 479 000 zł i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 54,09 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności nowoczesnym designem, bogatym wyposażeniem oraz gwarancją życia na najwyższym, europejskim poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Na wyciągnięcie ręki szkoły, przedszkola i markety. Spacerem do centrum dojdziemy w kwadrans. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się imponujący widok na okolicę. Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest na pewno obecność praktycznego pomieszczenia piwnicznego. Właścicieli aut ucieszy bezpłatny parking pod blokiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa monitoring. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmujący:
– salon;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– przedpokój;
– 2 loggie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wszystkie meble i sprzęt AGD z górnej półki widoczne na zdjęciach. Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2329)

Kontakt:
e-mail: g.wincenciak@wgn.pl