slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Elbląg

Apartament do wynajęcia Elbląg

Luksusowy apartament do wynajmu w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 40 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może prestiżową lokalizacją w sercu miasta. Wokół pełna infrastruktura: sklepy, hale targowe, przedszkola, parki, sklepy, uczelnie wyższe, szkoły, punkty usługowe. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do zamożnych, wymagających klientów, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno hala garażowa. Wszystkim natomiast przydadzą się funkcjonalne komórki lokatorskie. Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia swoim najemcom nie tylko wysoki komfort życia, ale i bezpieczeństwa (wideodomofon).

Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Istnieje możliwość zakupu podstawowych mebli w przypadku ich braku przez najemcę.

Luksusowy apartament na wynajem tylko na zasadach najmu okazjonalnego przez co najmniej 12 miesięcy (z możliwością przedłużenia na kolejne lata). Obowiązkowo – akt notarialny o poddaniu się egzekucji komorniczej. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-536)

Kontakt:
e-mail: m.brzozowska@wgn.pl