slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament do sprzedaży Toruń (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 2 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 600 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2015. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 54,27 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 521 000 zł oraz położenie na 3 piętrze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje już od przekroczenia progu komfortowym, słonecznym, jasnym i wysublimowanym wnętrzem. Warto w tym miejscu podkreślić, że za projekt wnętrza odpowiada profesjonalny architekt:
– salon;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– łazienka;
– sypialnia;
– balkon.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z meblami ze sprzętem AGD. Rodziny posiadające samochód ucieszy przynależne miejsce parkingowe. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN zapewnia kompleksową obsługę przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu włącznie z pomocą w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2436)

Kontakt:
e-mail: e.goryszewska@wgn.pl