slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Radomsko

Apartament do wynajęcia Radomsko

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Radomsku (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 58,87 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 950 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy wschód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu warty polecenia ze względu na lokalizację i najwyższy standard. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości dwukrotnej kwoty czynszu. Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w cichej, spokojnej okolicy i otoczeniu zadbanej zabudowy. Spokojne sąsiedztwo.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca swoim eleganckim, wystylizowanym wnętrzem z następującym rozkładem pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + taras + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajęcia pachnący jeszcze nowością. Wszystkie pomieszczenia i pokoje są wyposażone/umeblowane. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Gwarancja bezpiecznej transakcji. Zapraszamy do osobistego zapoznania się z ofertą tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-1275)

Kontakt:
e-mail: d.gizeweter@wgn.pl