slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Apartament do sprzedaży Wałbrzych (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1978, a także imponująca cena 380 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 6 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 52 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 308 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nowoczesnym designem, przestronnym wnętrzem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż jest słoneczny i ciepły. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży prezentuje się następująco:
– balkon;
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury (sklepy, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne, punkty usługowe). Zainteresowanych luksusowym apartamentem do sprzedaży serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u nas lokali. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-227)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl