slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 48,3 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 178 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 395 tysięcy zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie licznych udogodnień: szkół, sklepów, przychodni zdrowia, przedszkoli, parków, punktów usługowych, placów zabaw dla dzieci. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z piwnicą. Rodziny posiadające samochód docenią liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu starannie odremontowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom oczekujących życia na najwyższym poziomie wśród luksusów, wygód i komfortu. To również doskonała propozycja dla tych, którzy docenią ponadczasową stylistykę, a także jasne, słoneczne wnętrza. Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest jedyny w swoim rodzaju. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać nowoczesny projekt i praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń: 2 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój + kuchnia + łazienka z wc. Niezwykle efektownie prezentuje się tu nowoczesne oświetlenie punktowe, które organizuje poszczególne strefy i tworzy fantastyczny klimat. Niecodziennie spotykanym dodatkiem jest na pewno zimowy ogród.

Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom niezapominane widoki z okien na zieleń. Właściciele aut docenią oznaczone, przypisane miejsce parkingowe. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia wysoki standard życia oraz maksimum prywatności. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.plac Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-3000)

Kontakt:
e-mail: j.wyrwol@wgn.pl