slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Funkcjonalny rozkład, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2021 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na III piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 7-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 33 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, szkoły, uczelnie wyższe, punkty usługowe etc. Pomimo ścisłego centrum okolica uchodzi za spokojną. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert słonecznym, jasnym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– balkon.
Luksusowy apartament na wynajem przepięknie i gustownie wyposażony. Nowi najmujący mają możliwość wynajęcia komórki lokatorskiej. Zmotoryzowani ucieszą się z miejsca postojowego w garażowcu pod budynkiem (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia tylko dla osób nieposiadających zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14241)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl