slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wieluń

Apartament do sprzedaży Wieluń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 448 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 68 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 588 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Blisko stąd do salonów usługowych, kawiarni, aptek, placówek medycznych, sklepów, placów zabaw, żłobków, placówek edukacyjnych itp. Wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu na pewno zainteresują ścieżki rowerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień komfortu i bezpieczeństwa (domofon). Rodziny posiadające samochód mogą dokupić murowany garaż (dodatkowo płatne 50 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca wysmakowanym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami: wc + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Dużym udogodnieniem jest obecność praktycznej piwnicy. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Skorzystaj z naszej wieloletniej znajomości lokalnego rynku nieruchomości, a także wieloletniego doświadczenia w branży kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Współpracujemy z 15 bankami, Gwarantujemy profesjonalna pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego luksusowego apartamentu. Wieloletnia współpraca z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1529)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl