slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2014 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,5 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 40 m2 i korzystną wystawą okien na zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja plus jednorazowa, bezzwrotna opłata za obsługę dla biura nieruchomości.

Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w utrzymaniu. Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + łazienka z wc + pokój dzienny + korytarz + balkon. Warto podkreślić, że wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu luksusowym apartamencie są naszpikowane oraz umeblowane. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto nobilitującą lokalizacją na Starym Mieście. Dużym udogodnieniem jest na pewno przynależne miejsce parkingowe i funkcjonalne pomieszczenie piwniczne. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4701)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl