slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 1,175 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy z 1900 roku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 101,27 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 603 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie. Wnętrze wyposażono w ogrzewanie podłogowe, co w znaczącym stopniu podnosi komfort użytkowania. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa wysmakowaną stylizacją pomieszczeń (pod okiem projektanta wnętrz), gdzie znajdziemy: saunę fińską na 6 osób + pokój kąpielowy + kuchnię + garderobę + 3 sypialnie + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto olbrzymim potencjałem inwestycyjnym, bowiem perfekcyjnie nadaje się pod lokatę kapitału i stanowi atrakcyjną propozycję zakupu z przeznaczeniem pod wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w najbardziej elitarnej części miasta (Rynek Starego Miasta). W najbliższej okolicy wszystkie możliwe udogodnienia i kompletna infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa.

Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium, a także komercyjnym. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16387)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl