slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zakopane (okolice)

Apartament na sprzedaż Zakopane (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zakopanego (małopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 40 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Cena za metr kwadratowy – 27 475 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,099 mln zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim ogromnym potencjałem z myślą o bezpiecznej lokacie kapitału (dochodowy, całoroczny wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także fenomenalnymi widokami z okien na góry. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto eleganckim wnętrzem zapewniającym życie na europejskim poziomie:
NIŻSZY POZIOM: strefa kuchenna + łazienka + salon + balkon;
WYŻSZY POZIOM: sypialnia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka również ciekawą lokalizacją w pobliżu znanej i lubianej stacji narciarskiej i przy jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na zimowej mapie Polski. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie mamy: restauracje, sale konferencyjne, baseny, bawialnie dla dzieci, strefy SPA. Na wielbicieli gór czekają najsłynniejsze szlaki turystyczne w najbardziej urocze zakątki gór. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym osobom, które chcą mieszkać na ponadprzeciętnym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, wygód i prestiżu.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi również znakomitą propozycję dla majętnych biznesmenów chcących ulokować swoje pieniądze w bezpieczny sposób. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1411)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl