slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 827 000 zł i powierzchnia 36 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na 1 piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 22 972 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom zarówno europejski poziom życia, jak i poczucie bezpieczeństwa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje nowoczesnym designem oraz gustowną aranżacją wnętrza: przedpokój + łazienka + kuchnia + salon/sypialnia. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą także:
– miejsce postojowe;
– praktyczna komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż to synonim nowoczesności i bezpieczeństwa oferujący spokój i intymność pomimo bliskości centrum. W najbliższej okolicy rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa (punkty usługowe, sklepy, pralnie, bankomaty, piekarnie). To idealne miejsce, gdzie łączy się Młode i Stare Miasto. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca elitarną lokalizacją w nowoczesnym kompleksie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ogromnym potencjałem z myślą o lokacie kapitału, zakupie inwestycyjnym, dochodowym wynajmie czy odsprzedaży z dużym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy również pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1932)

Kontakt:
e-mail: d.mazerant@wgn.pl