slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław (okolice)

Apartament do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia (ale na terenie woj. opolskiego). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 390 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawej kamienicy z 1900 roku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 63,07 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 184 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do zamożnych klientów, w szczególności do par i singli. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ciekawym rozkładem wnętrza, gdzie znajdziemy niecodziennie spotykaną antresolę z sypialnią. Pozostałe pomieszczenia to: salon + powierzchnia do składowania + sypialnia + łazienka + przedpokój + kuchnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto znakomitą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają ścieżki rowerowe oraz spacerowe aleje. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do Wrocławia i Opola. Wokół dużo zieleni. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z wszystkimi dużymi i bezpiecznymi bankami w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-919)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl