slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Częstochowa (okolice)

Apartament na wynajem Częstochowa (okolice)

Luksusowy apartament do wynajęcia w okolicach Częstochowy (śląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,8 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 63 m2 i znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na czwartym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany majętnym osobom poszukującym przestronnego wnętrza, prestiżu i gwarancji życia na światowym poziomie w topowej lokalizacji. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa fantastycznie wykończonym wnętrzem. Znajdziemy tu:
– korytarz;
– wc;
– łazienkę;
– kuchnię;
– 2 pokoje;
– balkon;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca swoją nobilitującą lokalizacją w samym sercu miasta. Wokół supermarkety, placówki medyczne, punkty usługowe, obiekty sportowe, restauracje itp. Rodziny posiadające małe dzieci docenią place zabaw, przedszkola, szkoły. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z kolei zainteresują się pobliską siłownią.

Luksusowy apartament do wynajmu uważana jest a prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajmu) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1500)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl