slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław (okolice)

Apartament do sprzedaży Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 504 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2013. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 51,41 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 540 tys. zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa przestronnym i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Mocne wrażenie robi także duży, słoneczny balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert znakomitą lokalizacją, na terenie prestiżowego, zamkniętego i monitorowanego osiedla, tuż nad słynnymi „stawami trzebnickimi”. Okolica uchodzi za cichą i spokojną. Wokół dużo zieleni. Nie brakuje również najpotrzebniejszych w codziennym życiu sklepów, lokali usługowych, przedszkoli, żłobków, szkół, przychodni zdrowia, aptek, basenów, obiektów sportowych, placów zabaw, kawiarni, kościołów.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– aneks kuchenny;
– pokój;
– przedpokój;
– garderobę;
– łazienkę z wc;
– balkon.
Zmotoryzowanych zainteresuje swobodny dostęp do miejsc parkingowych przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych par, jak również jako zakup inwestycyjny. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16447)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl