slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na ósmym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, jedenastokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 54 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 167 zł/m2, co daje 549 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1998 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fenomenalną lokalizacją w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: poczta + sklepy + przychodnie zdrowia + place zabaw + przedszkola + szkoły + punkty usługowe. Okolica uważana jest za zieloną, spokojną i cichą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale, gdyż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny (przychód z tytułu wynajmu 2 000–2 200 zł/m-c). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca nowocześnie zaprojektowanym wnętrzem: wc + łazienka + przedpokój + kuchnia + sypialnia + balkon + pokój dzienny. Entuzjaści nowoczesnych gadżetów XXI wieku docenią na pewno światłowód. Warto w tym miejscu nadmienić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Dla właścicieli aut przygotowano liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament do sprzedaży może być zakupiony przez obcokrajowców spoza UE. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa słonecznym balkonem, wytwornym wnętrzem oraz gwarancją życia na europejskim poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Bezpłatnie gwarantujemy pełną obsługę kredytową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14061)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl