slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław (okolice)

Apartament do sprzedaży Wrocław (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 559 000 zł (9 028 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2012 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 61,92 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. 1 piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy standard życia w otoczeniu licznych udogodnień, jak np. światłowód. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia komfort i prestiż. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne + komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją blisko centrum. W zasięgu wzroku niezbędna do codziennego życia infrastruktura: punkty usługowe, szkoła, kościół, kawiarnie, sklepy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie: sypialnia + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. 1 Kodeksu Cywilnego. 66 par. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem gwarantujemy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Zachęcamy do obejrzenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1047)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl