slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Warszawa

Apartament na wynajem Warszawa

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Warszawa (mazowieckie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 9 300 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na parterze 5-kondygnacyjnego budynku z rynku wtórnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje 4 pokoje o łącznej powierzchni 80 m2. Zastany luksus pozwala nowym domownikom zamieszkać tu praktycznie bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych wydatków. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2023 roku. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament do wynajmu na zasadach „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom zarówno europejski poziom życia, jak i poczucie bezpieczeństwa (rolety w oknach). Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje funkcjonalnym układem pomieszczeń obejmującym: 3 sypialnie + pokój dzienny + 2 łazienki + przedpokój + aneks kuchenny. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Z okien rozpościerają się imponuje widoki na ogród. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem w dogodnym dla państwa terminie. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 10 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-152)

Kontakt:
e-mail: m.nowicka@wgn.pl