slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 70,23 m2, lokalizacją na 2 piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 13 100 zł/m2. Budynek z 2012 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 920 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji gustownie zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem oraz niecodziennie spotykanymi dwoma balkonami. Wnętrze jest jasne i widne. Przez ogromne okna wpada tu dużo słońca. Pozostałe pokoje i pomieszczenia to:
– salon;
– aneks kuchenny;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód na pewno docenią miejsce parkingowe (dodatkowo płatne 50 000 zł).

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert rewelacyjną lokalizacją w kameralnym budynku na terenie nowo wybudowanego osiedla. Nieopodal wiele miejsc rekreacyjnych oraz infrastruktura handlowo-usługowa. Doskonała lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób szukających nowoczesnego i komfortowego lokalu w cichej i spokojnej okolicy. Wokół dużo zieleni. Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentację. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16489)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl