slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 4 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 11-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 64,53 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 437 zł/m2, co daje 609 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1980 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca doskonałą lokalizacją w cichej, zielonej okolicy z doskonałym dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W okolicy jest mnóstwo restauracji, sklepów, punktów usługowych oraz rozległe tereny rekreacyjne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem: 2 sypialnie + pokój dzienny + wc + 2 łazienki + przedpokój + kuchnia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończono przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto dużym potencjałem z myślą o inwestorach i bezpiecznej lokacie kapitału. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla majętnej i wymagającej najwyższego standardu życia rodziny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom perfekcyjnie zaaranżowane wnętrza w modnej stylizacji. Luksusowy apartament na sprzedaż jedynie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup luksusowego apartamentu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Niezwłocznie skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację i osobiste doświadczenie unikalnego charakteru tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-578)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl