slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Żagań

Apartament do sprzedaży Żagań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Żaganiu (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 270 000 zł (5 202 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 51,9 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim i wytwornym wnętrze z przepięknym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także atrakcyjną lokalizacją blisko centrum miasta. Wokół pełna infrastruktura. Nieopodal park, sklepy, przedszkola, szkoły, apteki, banki. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są odremontowane.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane docenią miejsce postojowe bezpośrednio przed budynkiem. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-274)

Kontakt:
e-mail: e.pawlicka@wgn.pl