slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Apartament do sprzedaży Żagań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Żagania (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, trzykondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 3 772 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 60,71 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 229 000 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewni nowym lokatorom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu (są wydane warunki montażu klimatyzacji). Właścicieli aut ucieszą miejsca parkingowe przed budynkiem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje:
– wyposażenie
– nowe meble kuchenne
– większość mebli w pokojach.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ponadprzeciętnym potencjale (możliwość uzyskania większej powierzchni poprzez zaadoptowanie strychu). Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą ponadto:
– pomieszczenie strychowe
– pomieszczenie piwniczne
– pomieszczenie gospodarcze.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje przepięknie odremontowanym, wygodnym oraz eleganckim wnętrzem z podziałem na:
– przedpokój;
– łazienkę;
– pokój;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przepiękną lokalizacją w centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź jego remont. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5778)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl