slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 284 300 zł i powierzchnia 50,4 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1982 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 641 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert bardzo ciekawą lokalizacją na bezpiecznym i kameralnym osiedlu. Nieopodal znajdziemy place zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, siłownie itp. Rodziny posiadające samochód docenią duży parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa za co odpowiada m.in. nowy domofon z szyfratorem oraz miłe i spokojne sąsiedztwo. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– sypialnia;
– balkon.
Przyszli domownicy będą mogli również korzystać z prywatnej piwnicy oraz znajdującej się w częściach wspólnych wózkowni.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także przepięknie odremontowanym wnętrzem. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację elektryczną, instalację gazową, instalację centralnego ogrzewania oraz instalację wodno-kanalizacyjną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz lub bez znajdującego się w jego wnętrzu wyposażenia (do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem).

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3326)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl