slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 98 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 3 663 zł/m2. Kamienica z 2006 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 359 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją nobilitującą lokalizacją w samym centrum miasta. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalną piwnicą oraz częścią poddasza.  Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom zarówno najwyższy stopień komfortu, jak i bezpieczeństwa. Mamy tutaj antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz szyfrowany domofon. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią liczne miejsca parkingowe na zamkniętej posesji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim wytwornym wnętrzem w nowoczesnym designie: aneks kuchenny + przedpokój + garderoba + poddasze do własnej aranżacji + pokój dzienny + łazienka + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z projektem aranżacji wnętrza gratis. Pomagamy przy kredycie hipotecznym i zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-288)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl