slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Legnica

Apartament na wynajem Legnica

Luksusowy apartament do wynajęcia w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w przepięknej kamienicy. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2,4 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 64 m2 i korzystną wystawą okien na zachód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach.

Ekskluzywny apartament do wynajmu ogrzewany gazowo. Luksusowy apartament do wynajęcia przyciąga swoją doskonałą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. W zasięgu wzroku mamy wszystkie niezbędne do codziennego życia sklepy, markety, przedszkola, szkoły. W okolicy znajdziemy również przepiękne tereny zielone. Co ważne – lokalizacja gwarantuje szybki, 5-minutowy dojazd do centrum. Nowi lokatorzy będą mieli zapewniony także dogodny dojazd do autostrady A4, drogi S3 i większych miast regionu.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym i zaaranżowanym na dwóch poziomach umeblowanym wnętrzem, na które składają się:
– balkon;
– przedpokój;
– łazienka;
– 2 pokoje;
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny.
W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na wynajem proszę o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6042)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl