slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gazimagusa (Cypr). 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 382 260 zł (10 331 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 37 m2. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją w nobilitującej okolicy, blisko plaży. W pobliżu mieści się basen, restauracja, bar, kort tenisowy, centrum medytacji, przepiękny ogród, supermarket, miejsce na grilla, wodospad, boisko do koszykówki etc. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także swoim dużym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się komfortowym, wytwornym, prestiżowym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Znajdziemy tu:
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– salon/sypialnię;
– balkon.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-519)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl