slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 111,7 m2 z podziałem na cztery pokoje w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 5,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2008 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na szóstym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca estetycznie urządzonym wnętrzem, gdzie znajdziemy: garderobę + 2 łazienki + balkon + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Właściciele aut docenią przynależne miejsce postojowe na poziomie -2 w garażu. Ekskluzywny apartament na wynajem częściowo umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD najnowszej generacji.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfort i wygodę, ale również bezpieczeństwo (monitoring + ochrona). Luksusowy apartament na wynajem dedykowany najbardziej majętnych klientom, którzy chcą mieszkać na światowym poziomie w atrakcyjnej lokalizacji z przepięknymi terenami spacerowymi i rekreacyjnymi. To teren niezwykle elitarnej inwestycji deweloperskiej blisko ścisłego centrum. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15854)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl