słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni z podziałem na 2 pokoje w 4-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 100 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2019 roku. Powierzchnia oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu to 51 m2. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim komfortowym i przestronnym wnętrzem z dużym balkonem. Na osoby zmotoryzowane czeka miejsce na podziemnym parkingu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu: pokój dzienny + balkon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajerm przynależy komórka lokatorska oraz miejsce w garażu podziemnym z bramą na pilota. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajęcia są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i w pełni wyposażone/umeblowane. Duże wrażenie robi efektowne oświetlenie LED-owe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 100 zł. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12977)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl