zbliżenie na kominek w salonie ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 790 000 zł (23 017 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 77,77 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dwoma balkonami i garażem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się zaledwie 50 metrów od pięknej plaży, na spokojnym, cichym osiedlu, w miłym sąsiedztwie. Na wyciągnięcie ręki wykwintne restauracje, urocze kawiarnie, szkoły, przedszkola, supermarkety, gabinety lekarskie etc. To doskonała propozycja dla majętnych klientów, którzy cenią luksus, wygodę, spokój i bliskość morskiego wybrzeża. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + pokój dzienny + balkon + kuchnia + sypialnia + pokój + łazienka. Wszystkie sprzęty RTV i AGD są bardzo wysokiej klasy. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera wyposażenie widoczne na zdjęciach. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zaprojektowano w nowoczesnym designie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16251)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl