slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 83 m2 z podziałem na cztery pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,6 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie (monitoring). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– przedpokój
– łazienka
– 3 sypialnie
– balkon
– aneks kuchenny
– pokój dzienny.
Dodatkowo do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy komórka lokatorska, a także miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla, w centrum miasta. Nie brakuje tu rozległych terenów zielonych, jak i bogatej infrastruktury: liczne sklepy, place zabaw, przedszkola. Dla rodziny posiadających samochód przewidziano garaż. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do wynajmu jest kompletnie nowy i zaaranżowany w wysmakowanym stylu. Luksusowy apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13647)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl