slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wieluń

Apartament do wynajęcia Wieluń

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 63 m2 z podziałem na trzy pokoje w jednokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu naszpikowany jest licznymi udogodnieniami, jak na przykład światłowód czy klimatyzacja. Ciekawostką w przypadku oferty ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest przynależny ogród. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu zachwyca swoim komfortem, elegancją i wysmakowanym stylem: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament na wynajem gwarantuje swoim domownikom bezpieczeństwo i komfort. Luksusowy apartament do wynajmu urzeka także elitarną lokalizacją w centrum miasta. W otoczeniu rozwinięta infrastruktura i rozległe tereny zielone. Nie brakuje tu również urzędów, szkół, placówek handlowo-usługowych i placów zabaw dla dzieci. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,8 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1527)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl