slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 1973 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 900 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 39,5 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może komfortowym i gustownie umeblowanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Na zmotoryzowanych czekają bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem (parkingi ze szlabanem na pilota). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest domofon.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 900 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto swoją elitarną lokalizacją w sercu miasta, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki liczne przedszkola, szkoły, kościół, sklepy, place zabaw, park, ośrodki zdrowia. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13901)

Kontakt:
e-mail: r.mandzak@wgn.pl