slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37,5 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 173 zł/m2. Budynek z 1980 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 269 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wciąż pozostaje do uzgodnienia. Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, którre chcą żyć na światowym poziomie w otoczeniu komfortu, prestiżu i wygód, a dodatkowo w cichym miejscu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także fantastycznie odremontowanym wnętrzem z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet detal. Warto podkreślić również fakt, że ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada indywidualną aranżację pomieszczeń: balkon + łazienkę z wc + przedpokój + aneks kuchenny + sypialnię + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto swoją imponującą lokalizacją w jednej z najbardziej topowych okolic. Wokół rozwinięta infrastruktura: drogerie, sklepy, dyskonty, centra handlowe, place zabaw, przedszkola, szkoły, park, żłobek, całodobowa siłownia, bary, restauracje, kino.

Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale inwestycyjnym, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod dochodowy wynajem bądź/i odsprzedaż z zyskiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-403)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl