slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 88,86 m2 z podziałem na cztery pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północny zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł.

Ekskluzywny apartament na wynajem zapewnia swoim najemcom nie tylko światowy poziom komfortu, ale i bezpieczeństwo. O to pierwsze dba m.in. ogrzewanie podłogowe, podczas gdy za bezpieczeństwo odpowiadają antywłamaniowe, stalowe drzwi. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim gustownie umeblowanym oraz wyposażonym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem:
POZIOM 1: komunikacja + pomieszczenie gospodarcze + przedpokój + aneks kuchenny + pokój dzienny;
POZIOM 2: hol + łazienka z wc + balkon + 3 pokoje;
POZIOM 3: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się ponadto rewelacyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum. Okolica uchodzi za niezwykle zieloną, cichą i spokojną. Mamy tu lasy i dużo zieleni. Na wielbicieli ruchu na świeżym powietrzu czekają przepiękne trasy rowerowe. Na koniec warto dodać, że do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy ogród, co jest rzadkością w tego typach ofert. Właścicieli aut ucieszą z pewnością aż dwa przynależne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13908)

Kontakt:
e-mail: d.turko@wgn.pl