slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 13 250 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2022. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 37,25 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 493 563 zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje unikatową lokalizacją pomiędzy jeziorem a morzem, wśród sosnowego lasu. Znajdziemy tu dodatkowo wiele turystycznych atrakcji oraz terenów rekreacyjnych (ścieżki rowerowe). Niecodziennym udogodnieniem jest oficjalne przejście Urzędu Morskiego na mało uczęszczany odcinek plaży + prywatny pomost na jezioro. Lokalizacja zachęca do uprawianie sportów wodnych, rowerowych przejażdżek i rodzinnych spacerów. Prestiż oferty podnosi obecność w budynku: strefy relaksu, nowoczesnej recepcji, tarasu i basenu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych klientów, którzy chcą wieść życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i udogodnień bez konieczności opuszczania własnej strefy komfortu. Rodziny z małymi dziećmi docenią na pewno bajkową salę zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim, w cenie netto (+ 23% VAT). Właścicieli aut ucieszy opcja nabycia miejsca postojowego (dodatkowo płatne). Na koniec warto dodać, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament zachwyca komercyjnym potencjałem z myślą o lukratywnym wynajmie. Przyszły właściciel oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu będzie mógł powierzyć go profesjonalnemu operatorowi najmu, który kompleksowo zajmie się: bieżącą opieką, obsługą gości, sprzątaniem, rezerwacjami, wydawaniem i odbiorem kluczy etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest na pewno doskonałą propozycją dla majętnych osób, które są zainteresowane bezpieczną lokatą kapitału. Ciekawym rozwiązaniem jest opcja hybrydowa, to znaczy przeznaczenie luksusowego apartamentu pod wynajem tylko w tych miesiącach, kiedy samemu się ich nie używa. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaliczyć trzeba jeszcze praktyczny rozkład pomieszczeń: balkon + salon + łazienka + przedpokój + aneks kuchenny + sypialnia. Opis luksusowego apartamentu na sprzedaż sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości i informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-841)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl