slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2019 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na trzecim piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2,5 tys. zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 48,7 metra kwadratowego.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca już od pierwszej prezentacji doskonałą lokalizacją w sercu miasta, w sąsiedztwie słynnego targowiska z ekologiczną żywnością, klubów fitness oraz sklepów. Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia należy dodać komórkę lokatorką, miejsce postojowe w przyziemiu budynku (dodatkowo płatne) oraz funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń:
– balkon;
– sypialnia;
– przedpokój;
– salon;
– łazienka;
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament do wynajęcia wyróżnia się ponadto wytwornym, stylowo wykończonym i efektownie oświetlonym LED-ami wnętrzem. Właściciel wyraża gotowość dodatkowego wyposażenia wnętrza zgodnie z konkretnymi potrzebami przyszłego najemcy (po uzgodnieniach). Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13895)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl