slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na piątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 128 zł/m2. Budynek z 2023 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 398 326 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może unikatową lokalizacją, gdyż znajduje się w strefie słonecznego i łagodnego klimatu z przepięknymi plażami. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się fantastycznym potencjałem inwestycyjnym. To świetna propozycja pod lokatę kapitału. Lokalizacja przypadła do gustu najbardziej zamożnym inwestorom, a co za tym idzie, tutejsze nieruchomości zyskują stale na wartości.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ciekawym balkonem botanicznym. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych basenów, a także usług concierge’a. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest system przeciwpożarowy, system kamer bezpieczeństwa, a także nowoczesne zamki na linie papilarne przy drzwiach wejściowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje ponadto wytwornym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– sypialnia;
– salon.
Właścicieli aut zainteresuje z pewnością zewnętrzny parking samochodowy.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu (instalacja fotowoltaiczna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży o bardzo nowoczesnym i komfortowym wnętrzu (klimatyzacja).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-549)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl