slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 58 m2 z podziałem na trzy pokoje w trzykondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu przez minimum rok. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko dla osób niepalących i bez zwierząt. Rodziny posiadające samochód docenią miejsca postojowe bezpośrednio przy budynku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe oraz system ogrzewania gazowego z możliwością sterowania temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach.

Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w utrzymaniu dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań, co przekłada się na niższe rachunki i ekologiczny styl życia. Ekskluzywny apartament do wynajmu jest nowy i dotychczas nie był oferowany. Warto podkreślić, że wnętrze jest kompletnie wyposażone w markowy sprzęt. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń obejmującym: łazienkę + gabinet + sypialnię + jadalnię + aneks kuchenny + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany zamożnym najemcom, dla których komfort, prestiż, wygoda i lokalizacja w ścisłym centrum miasta to priorytety.

Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 tys. złotych Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14214)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl