slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Apartament do wynajęcia Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 43,6 m2 z podziałem na dwa pokoje w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,2 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na piątym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura nieruchomości z tytułu pośrednictwa.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na co najmniej rok dla osób niepalących. Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się już od pierwszego przekroczenia progu nowocześnie zaprojektowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: kuchnia + salon + sypialnia + balkon + łazienka z wc + przedpokój. Olbrzymim udogodnieniem jest także komórka lokatorska. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością przynależne miejsce postojowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje swoim najemcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i komfortu (klimatyzacja + kompletne wyposażenie + umeblowanie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca fantastyczną lokalizacją na terenie prestiżowej inwestycji z szybkim dojazdem do centrum. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, punkty usługowe, przedszkola, żłobki. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do kontaktu i na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-592)

Kontakt:
e-mail: nowasol@wgn.pl