slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Warszawa

Apartament na wynajem Warszawa

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do wynajęcia znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się ponadto swoją ceną 6,5 tys. zł/m-c i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do wynajmu doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa już od przekroczenia progu swoim wysublimowanym i zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem. Warto w tym miejscu podkreślić, że wszystkie pomieszczenia są przepięknie wyposażone i umeblowane. Nowi najemcy będą mogli korzystać z dodatkowych pomieszczeń w częściach wspólnych, jak np. rowerownia, lokatorska komórka, miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Z okien oraz balkonu oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na dziedziniec. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca także elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu w centrum. To wyjątkowo nobilitująca inwestycja deweloperska z ochroną, terenami zielonymi, recepcją, salą fitness etc. W zasięgu wzroku punkty usługowe, restauracje, kawiarnie, sklepy, placówki edukacyjne etc. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (070-20)

Kontakt:
e-mail: warszawa3@wgn.pl