slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 44 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadach najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament na wynajem dedykowany zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać na najwyższym poziomie, w spokoju i poczuciu bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa na tle konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie centrum. Na wyciągnięcie ręki: sklepy, restauracje, pralnie, przedszkola, place zabaw dla dzieci. Nie brakuje tu również terenów zielonych, które gwarantują ciszę i spokój.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się estetycznie urządzonym i wytwornym wnętrzem zapewniającym domownikom życie na światowym poziomie: aneks kuchenny + sypialnia + salon + balkon + przedpokój + łazienka. Dużą zaletą jest także przynależna komórka lokatorska oraz przynależne, indywidualne miejsce postojowe. Wnętrze gustownie umeblowane i efektownie oświetlone nowoczesnymi LED-ami. Luksusowy apartament na wynajem jest nowy. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu do wynajmu skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 3 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14310)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl