slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing apartamenty do sprzedaży, apartamenty na sprzedaż, apartamenty Mielec sprzedaż

apartamenty do sprzedaży, apartamenty na sprzedaż, apartamenty Mielec sprzedaż

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mielcu (podkarpackie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 399 tys. zł (8 048 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49,58 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności ogromną przestrzenią i funkcjonalnością. W jego wnętrzu znajdziemy: kuchnię + łazienkę + korytarz + 2 sypialnie + pokój dzienny. Warto w tym miejscu podkreślić, że wszystkie pomieszczenia zostały starannie odnowione, aby zapewnić nowym właścicielom najwyższy komfort życia. Luksusowy apartament do sprzedaży stanowi znakomitą propozycję dla najbardziej majętnych osób poszukujących eleganckiego i wygodnego miejsca do zamieszkania. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje elitarną lokalizacją w sercu miasta. W najbliższej okolicy dyskonty, delikatesy, sklepy, markety, kościoły, przychodnie zdrowia, szkoły, urzędy, policja, szpitale. Luksusowy apartament do sprzedaży uważany jest za „pierwszą klasę elegancji i komfortu”. Ekskluzywny apartament na sprzedaż to niewątpliwie jedna z pereł na lokalnym rynku nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Serdecznie zapraszamy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i odkryć wszystkie jego uroki. Nie przegap tej wyjątkowej okazji na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-175)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl