slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Kawalerka / studio / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 28 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 15 679 zł/m2. Budynek z 2023 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 439 tys. zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest całkowicie nowy i dotychczas nie był zamieszkany. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami w funkcjonalnym stylu: aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia + balkon + przedpokój + łazienka. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne 30 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy standard życia w otoczeniu luksusów, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom, majętnym parom dobrze sytuowanym biznesmenom i inwestorom, którzy docenią komfort, wygodę i bliskość natury. Na rodziny z małymi dziećmi czekają place zabaw oraz strefy rekreacyjne. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca znakomitą lokalizacją w uroczej, cichej i zielonej okolicy. Wokół bogate zaplecze handlowo usługowe: przedszkola, żłobki, sklepy, lokale usługowe, strefy fitness, salony kosmetyczne, szkoły, place zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną stanu jego nieruchomości. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1856)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl