slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 57 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem dedykowany dobrze sytuowanym najemcom, dla których życie na europejskim poziomie w otoczeniu komfortu, wygód i luksusu to priorytet. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa prestiżową lokalizacją na zamkniętym i ogrodzonym terenie. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, sklepy, targowiska, kluby fitness itp. Amatorzy dwóch kółek docenią rowerownię. Na rodziny z małymi dziećmi czeka wózkownia. Właściciele aut docenią indywidualnie przypisane miejsce postojowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia tylko na zasadzie najmu okazjonalnego. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastycznie zaprojektowanym wnętrzem o funkcjonalnym rozkładzie pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + pokój dzienny + sypialnia + balkon + łazienka + korytarz + garderoba. Wnętrze w pełni umeblowane oraz wyposażone. Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje ładnym balkonem. Luksusowy apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14343)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl