slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 319 tys. zł (8 395 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 38 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji (niski czynsz). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych osób, które oczekują życia na wysokim poziomie wśród licznych komfortowych udogodnień. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca nobilitującą lokalizacją w centrum miasta (Śródmieście). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonym, odremontowanym, wyposażonym i zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem: kuchnia + hol + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną komórką lokatorską. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-83)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl