slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Luksusowy apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w kamienicy z 1960 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 600 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 100 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta (Śródmieście), w pobliżu Jasnej Góry. Luksusowy apartament do wynajmu olśniewa swoim gustownie umeblowanym i wyposażonym wnętrzem:
– 2 sypialnie;
– salon;
– balkon;
– garderoba;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Zmotoryzowani mają możliwość zakupu miejsca parkingowego pod blokiem (dodatkowo płatne). Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9747)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl