slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Suwałki

Apartament do wynajęcia Suwałki

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Suwałkach (podlaskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 61,8 m2 z podziałem na 3 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 500 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1980 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na I piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa malowniczą lokalizacją niedaleko pięknego parku. W okolicy znajdziemy niezbędną do codziennego życia infrastrukturę: sklepy, szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia etc. Luksusowy apartament na wynajem imponuje swoim nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem z następującym podziałem:
– salon;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój;
– wc;
– balkon.
Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem.

Luksusowy apartament do wynajmu adresowany do osób bez zwierząt, ale również dla firm lub klubów sportowych. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. WGN to gwarancja bezpiecznej transakcji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Zlecenie realizowane pod nadzorem licencjonowanego pośrednika – numer licencji 20442. Dla Państwa pracuje z wieloletnim doświadczeniem ponad 650 agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w blisko 100 Oddziałach Biur Obrotu Nieruchomości i Kredytów oraz w WGN Development na terenie Polski i zagranicy. Tylko 2021 roku nasi Agenci zrealizowali ponad 15 000 transakcji sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 3 mld PLN. Grupa WGN ma zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową i bezpieczną obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (144-992)

Kontakt:
e-mail: suwalki@wgn.pl